درباره ما

تیم خوب، محصول خوب می‌سازه 😊

زندگی در دنیای دیجیتالیِ امروز، ابزارهای خودش را نیاز دارد. مثل یک اپلیکیشن همراه که حواسش به رعایتِ سبک زندگیِ سالمِ شماست

😊 سالما چیست؟
اپلیکیشن سالما که توسط متخصصین ایرانی در حوزه‌های علوم تغذیه، تندرستی و فناوری‌اطلاعات ساخته شده است. در سالما، اطلاعات سلامت شما ذخیره شده و براساس شرایط خودتان ، برنامه غذایی ، برنامه ورزشی و راهکارهای سبک‌زندگی ارایه می‌شود. کاملا اختصاصی، ایمن و هوشمند!

😎 فقط همین نیست!
سالما یک تیم پشتیبان و مشاور هم دارد که به صورت تمام وقت پاسخگوی سوالات شما هستند و در مسیر رسیدن به سبک زندگی سالم شما را تنها نمی‌گذاریم. بیش از ۲۰۰ دستور آشپزی رژیمی اختصاصی دارد و بیش‌از ۲۰۰۰ حرکت ورزشی به صورت ویدیویی در سالما قرار گرفته است.

🍎 تغذیه سالم بر اساس آموزه‌های طب سنتی و اسلامی!
سالما اولین نرم افزار رژيمی است که در کنار کنترل کالری غذا، طبع غذا را برای شما تنظیم می کند. می‌توانید غذاهای پیشنهادی نرم افزار را میل کنید و یا هر غذایی که خودتان دوست داشتید در رژيم‌تان انتخاب کنید. ما مقدار و زمان خوردن وعده ها را به شما یادآوری می کنیم. کاملا انعطاف پذیر!

✅ یک راهکار جامع و آسان که ۲۵ هزار نفر آن را آزمایش کرده‌اند!
اپلیکیشن سالما، نتیجه تحقیقات چندساله دانشمندان و اساتید ایرانی در زمینه سلامت است. سالما تاکنون به بیش از ۲۵ هزار نفر از مردم کشور کمک کرده و نتایج آن بسیار مثبت بوده است. برای استفاده از سالما، نیازی به دانش فنی، تغذیه و ورزشی ندارید.

کلیه حقوق مادی و معنوی این سرویس متعلق به شرکت طراحان راهکارهای هوشمند فردا است.

نام شرکت : طراحان راهکارهای هوشمند فردا
آدرس: خراسان رضوی، محله آب و برق، بعد از شهید فکوری ۱۱ ، پلاک ۲۶۶، طبقه دوم
کد پستی: 9178945148
تلفن ثابت: 05138689782